Výroba nábytku na mieru.

Výrobou nábytku sa zaoberáme od roku 1998 a zariadili sme už množstvo domácností aj komerčných zariadení. Hlavnou náplňou našej práce je zákazková výroba nábytku do interiéru vrátane poradenstva, grafického spracovania podľa predstáv zákazníka a samozrejmosťou sú dovoz a odborná montáž. V tejto oblasti sa potom venujeme predovšetkým výrobe kuchynských liniek, obývacích izieb, spální, detských izieb, vstavaných skríň, záhradných sedení a altánkov . Cieľom realizácie každej zákazky je spokojný zákazník. Spôsob ako to dosiahnuť vidíme v splnení požiadaviek na kvalitu, dizajn (ergonómiu) aj cenu. Ťažíme pritom z mnohoročných skúsenosti, tradičných postupov ale aj najnovších trendov v oblasti vývoja a výroby nábytku.
S ohľadom na náročnosť a mnohé priania našich zákazníkov ponúkame rôzne druhy plošných materiálov, ich vhodné kombinácie, širokú škálu dekorov lamina alebo viac možností povrchovej úpravy masívneho, alebo dyhovaného nábytku. Rovnako tak vhodný výber kvalitného kovania a jeho odborná montáž sú dôležitým faktorom ovplyvňujúcim mnohoročné, spoľahlivé a pohodlné užívanie všetkých úložných priestorov. Naši zákazníci preferujú kombináciu účelu, spoľahlivosti, dizajnu a rozumnej ceny. Vytvorte si domov podľa svojich predstáv, naše služby (grafické spracovanie, poradenstvo, kvalitná výroba i odborná montáž) Vám to uľahčia a sú zárukou Vašej spokojnosti.

 

Nábytok z masívu.

Podľa Vašich požiadaviek sme schopný vyrobiť akýkoľvek nábytok z masívneho dreva. Od rustikálneho nábytku z masívu až po moderný masív a chalupársky nábytok z borovice, smreku či buku a dubu. Ak už máte ucelenú predstavu, prípadne fotografiu nábytku aký by ste si chceli nechať vyrobiť, radi pre Vás pripravíme cenovú ponuku. Montáž a dovoz nábytku vieme zrealizovať po celom Slovensku.

Vstavané skrine

Ponúkame tiež výrobu vstavaných skríň do spálne, detských izieb, obývačiek ale aj do chodieb či kuchýň. Vždy samozrejme rešpektujeme predstavy a požiadavky zákazníka. Vstavané skrine vyrábame v mnohých prevedeniach od klasických s posuvnými alebo otváracími dverami po atypické vstavané interiéry. Pre zákazníkov, ktorí majú v obľube masív možno vyrábať vstavané skrine aj celodrevené z bukového, borovicového či smrekového masívu. Je možné vytvoriť obrovské množstvo variantov vzhľadom na veľkú ponuku materiálov. Taktiež je veľa tvarových a farebných prevedení v mnohých odtieňoch. Samozrejme môžu byť vstavané skrine aj vo farbe nábytku, ktorý klient v danej miestnosti má. Vstavané skrine Vám urobíme kompletne –zmeriame priestor v ktorom sa budú skrine nachádzať, vyberiete si materiál, kovanie, farebné prevedenie a podľa vašej predstavy zhotovíme cenovú ponuku. Po vašom súhlase skrine vyrobíme a zabudujeme. Vstavané skrine sú vhodným úložným priestorom do súkromných ale aj obchodných priestorov.DSC00153

DSC00151

Kuchynské linky

Vyrábame atypické i štandardné kuchyne rôzneho prevedenia a cenových kategórii. Naše zákazkové stolárstvo vyrába kuchyne z rôznych materiálov v rôznych povrchových úpravách – v prírodnom dreve alebo v rôznych farebných prevedeniach, podľa konkrétnej predstavy zákazníka i v rôznych tvarových prevedeniach. Kuchyne sú vyrábané najčastejšie z týchto materiálov: korpusy z lamina, dvierka z lamina, fóliovaná MDF alebo dyhované a z masívu. Vyrábame kuchyne z kvalitného materiálu a tým zaručujeme pevnosť a výdrž vašej kuchyne. Taktiež bude vybavená tými najmodernejšími doplnkami pre Váš maximálny komfort (plnovýsuvné zásuvky, kvalitné sklo, komfortné kovania, LED osvetlenie, atď).

Zákazkové stolárstvo môj stolár poskytuje kompletné služby. Najprv vytvoríme dizajn kuchyne podľa pripraveného návrhu zákazníka alebo Vám vytvoríme vlastný návrh a potom spracujeme cenovú kalkuláciu. Po odsúhlasení zákazky zameriame priestor pre vstavanie kuchyne a začneme s výrobou. Po dokončení, kuchyňu privezieme a namontujeme.

Chcete, aby priestor vašej kuchyne bol útulný a Vaša manželka spokojná? Ak áno, oslovte naše stolárstvo a veríme, že s našou ponukou budete spokojní. Kuchyňa na mieru od nás sa stane srdcom Vášho domova.

Detské izby

S radosťou vyrobíme detskú izbu presne podľa Vašich predstáv a zadania.