Zákazková výroba schodov a zábradlí.

Schodisko na mieru, vyrábame podľa predstáv zákazníka úplne kompletne. Môže byť v rôznych prevedeniach. Najčastejšie používané materiály sú masív: dub, buk a borovica, ale aj smrek, lieska, čerešňa, javor a iné. Samozrejme schodisko je možné vyrobiť na zákazku aj z iných drevín. Nakoľko je drevo uskladnené niekoľko rokov pod strechou kôlne, môžeme zaručiť výbornú kvalitu remeselného spracovania z kvalitne usušeného dreva za priaznivé ceny. Zákazkové stolárstvo môj stolár vyrába schodiská v rôznych prevedeniach. Napríklad ako samostatné schodisko, betónový obklad, drevený obklad a taktiež obklad kovových konštrukcií.

schody stolarska vyroba

Schodiská môžu byť vyrobené s rôznymi povrchovými úpravami ako je transparentný záťažový lak, ktorý je vodou riediteľný, ďalej polyuretánový lak, alebo sú na trhu aj podlahové oleje na drevo. Schodisko je možné farebne upraviť aj morením.

schody-stolárstvo michalík

Či už potrebujete klasické, alebo atypické schodisko radi vám s výberom poradíme. Vaše nápady a predstavy prevedieme do reality a pred realizáciou vypracujeme zadarmo cenovú ponuku, pretože spokojný zákazník je naša reklama. Môj stolár je dobrou voľbou pre všetkých, ktorí požadujú profesionalitu a komplexné služby.