Dvere a zárubne z masívu.

Ponúkame zákazkovú výrobu interiérových ​​drevených dverí a zárubní v mnohých modeloch. Vyrábame interiérové ​​dvere v klasickom dizajne, v modernom prevedení ale aj v atypických rozmeroch a tvaroch. Ponúkame mnoho modelov a odtieňov a hlavne precízne ručné spracovanie, kvalitné materiály a kompletné riešenie na mieru.

Naše stolárstvo vyrába  interiérové ​​dvere z bukového, dubového, smrekového či borovicového masívu, alebo z dyhovanej drevotrieskovej dosky. Vnútorné dvere sú dvere určené pre vybavenie interiéru, preto je možné použiť aj dreviny menej odolné proti poveternostným vplyvom, ako sú jelša alebo buk, samozrejme aj ďalšie ušľachtilé dreviny, napríklad  jaseň či javor. Najčastejšie sa dvere povrchovo upravujú transparentným lakom, taktiež je možné ich premoriť do požadovaného odtieňa alebo povrch upraviť prírodným spôsobom – olejom.

Dvere môžu byť klasické, otočné, otvárané v jednokrídlovom či dvojkrídlovom prevedení, s horným alebo bočným svetlíkom, môžu byť posuvné, jednokrídlové i dvojkrídlové, posuvné do vstavaného puzdra v stene v rôznych variantoch a prevedení.

Dvere môžu mať plnú výplň tvorenú preglejkou alebo presklenú v mnohých variantoch. Firma môj stolár ponúka veľký výber ornamentálnych skiel, prípadne pieskované sklá s rôznymi motívmi.